Категорії Інформація
Каси Додати подію
Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру
25 жовтня 2024

Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру

Ціна: 490-690 грн

ДК Росава
вулиця Леваневського, 53А, Біла Церква, Київська область, 09100
Купити квиток
490-690 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Оркестру"

Тривалість події — 90 хвилин.
25 жовт., пʼятниця

Про подію

“Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Симфонічного Оркестру” у Білій Церкві!

1 жовтня 2023 року в ПК “Росава” відбудеться концерт “Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Симфонічного Оркестру” у Білій Церкві. 

Гаррі Поттер, як персонаж, став феноменом сучасного світу. Ба більше - за час знімання кіносаги про юного чарівника виросло ціле покоління, яке не тільки пронесло любов до героя та його світу крізь роки, але й передало естафету вже новим поколінням. Музика з фільмів про Гаррі Поттера фактично живе окремим життям. Для різних фільмів її створювали такі композитори: Джон Вільямс (“Щелепи”, “Зоряні війни”), Патрік Дойл (“Шлях Карліто”, “Тор”), Александр Деспла (“Готель “Гранд Будапешт”, “Сутінки: Сага”). 

Концерт саундтреків з фільмів про Гаррі Поттера

“Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Симфонічного Оркестру” - це історія всесвіту магів, яку розповідає лише музика видатних сучасних композиторів 

Щоб потрапити на концерт “Harry Potter: Музика з фільмів у виконанні Симфонічного Оркестру” у Білій Церкві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше концертів в афіші Білої Церкви шукайте у нас на сайті. 

 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код